![Η Ελληνική Αυγή στην Διεύθυνση απορριμάτων του Δήμου Αθηναίων - Συναντήσεις με σωματεία εργαζομένων Η Ελληνική Αυγή στην Διεύθυνση απορριμάτων του Δήμου Αθηναίων - Συναντήσεις με σωματεία εργαζομένων](https://i0.wp.com/www.xryshaygh.com/assets/images/preview/44155/13548873_1397103030308608_1413153026_o__article.jpg?w=1200)
Στο πλευρό των εργαζομένων στην καθαριότητα του Δήμου Αθηναίων βρέθηκε χθες κλιμάκιο της δημοτικής μας παράταξης “Ελληνική Αυγή για την Αθήνα”.
Ο Ηλίας Κασιδιάρης συναντήθηκε με τα προεδρεία όλων των σωματείων και εξέφρασε την θέλησή μας να πολεμηθούν όλοι οι εργολάβοι και τα οικονομικά συμφέροντα που λυμαίνονται τον Δήμο.
Διαβάστε περισσότερα: http://www.xryshaygh.com/enimerosi/view/h-ellhnikh-augh-sthn-dieuthunsh-aporrimatwn-tou-dhmou-athhnaiwn-sunanthseis#ixzz4D3JOJISI